ترموستات کولر آبی مرصوص

کولر آبی یکی از سیستم های خنک کننده تبخیری رایج در مناطق کویری با آب و هوای خشک میباشد. عملکرد اصلی دستگاه رطوبت زنی به هوا و انتقال آن به فضای داخلی میباشد که خنکی مطلوبی را ایجاد میکند ولی در مقایسه با سیستم های گازی، در مناطق گرمسیری و. دارای آب و هوای مرطوب عملکرد آن دیگر تاثیری نخواهد داشت. کولر های آبی معمولا از یک کلید قطع و وصلی برای دور فن و پمپ آب بهره میبرند که قابلیت تنظیم دما را نداشته و کنترل آن را علی الخصوص هنگام خواب با مشکلاتی همراه میکند. انواع ترموستات و کلید تایمر دار کولر آبی مرصوص این مشکل را حل کرده و کاربری هوشمندی به دستگاه کولر آبی شما میدهند

ترموستات مرصوص مدل تبلت F550 

تبلت ترموستات توکار با صفحه لمسی LCD است. محصولی متفاوت که علاوه بر حداکثر کارایی، زیبایی و سادگی، کار با آن هم فوق العاده است. تبلت با 5 فرمان خروجی به ویژه مدل های فن کویل 4-pipe را با دو شیر برقی پشتیبانی می کند. تبلت انتخاب پروژه هایی است که به محصولی متمایز نیاز دارند.

ترموستات مرصوص مدل TEC-350

ترموستات صفحه لمسی Tec350 یکی از جدیدترین محصولات خانواده مرصوص می باشد که با ظاهری ساده و مدرن برای کنترل انواع فن کویل و داکت اسپیلت مناسب می باشد .این محصول با نصب توکار و مطابق با قوطی های رایج بازار می باشد

کلید ترکیبی فن کویل، داکت اسپلیت و دو خط روشنایی TEC-371 | COMBO

کلید ترموستات کمبو 371 مرصوص قابلیت کنترل هوشمند فن کویل 3 دور همراه با کنترل 4 سر خط روشنایی را دارد. با این محصول میتوان محیط سالن یا آشپزخانه و یا اتاق خواب را هوشمند نمود و از راه دور با موبایل به سیستم سرمایش – گرمایش و روشنایی این منطقه فرمان داده و آنها را کنترل نمود.


سوالات متداول

این شرایط خدمات ("شرایط", "قرارداد") توافقی بین این وب سایت ("اپراتور وب سایت", "ما") و شما ("کاربر", "شما") می باشد. این قرارداد، شرایط کلی استفاده شما از این وب سایت، محصولات و یا خدمات آن (به طور کلی، "وب سایت" و یا "خدمات") را در اختیار می گذارد.

اگرچه این وب سایت می تواند به سایر وب سایت ها لینک شود، ما مستقیم و یا غیرمستقیم با هیچ یک از این وب سایت های لینک شده وابستگی نداریم و هیچ یک از آنها را تایید و یا حمایت مالی نمی کنیم، مگر اینکه در اینجا، اشاره شده باشد.

شما باید با دقت، اظهارات قانونی و سایر شرایط استفاده از وب سایت هایی را که از طریق لینک این وب سایت دسترسی می یابید، بررسی کنید. مسئولیت لینک به سایر صفحات خارج از سایت و یا وب سایت های دیگر، به عهده شماست.

وب سایت ممکن است از کوکی ها برای شخصی سازی و تسهیل پیمایش کاربر در این سایت استفاده کند. کاربر می تواند مرورگر خود را برای آگاه سازی و رد نصب کوکی های ارسال شده توسط ما، پیکربندی کند.