ترموستات داکت اسپلیت مرصوص

داکت اسپلیت ها یکی پر کاربرد تربن دستگاه های تهویه مطبوع بوده که امروزه در بسیاری از ساختمان های جایگزین سیستم های سنتی کولر آبی شده و آسایش و راحتی بیشتری را بعنوان یک سیستم تهویه مطبوع واقعی فراهم میکنند. این دستگاه قابلیت سرمایش و گرمایش را بوسیله کمپرسور داشته و اساس کار آن مشابه کولر گازی دیواری می باشد با این تفاوت که یک یونیت سقفی توکار جایگزین یونیت دیواری شده و بوسیله کانال کشی هوای مطبوع را به چندین فضای متفاوت میرساند.داکت اسپلیت ها در انواع اینورتر و معمولی موجود بوده و در برخی از آنها از کویل آبگرم بعنوان سیستم گرمایشی استفاده میشود. شرکت مرصوص کام تولید کننده انواع ترموستات دیجیتال جهت کنترل داکت اسپلیت های معمولی و اینورتر همراه با کویل آبگرم می باشد.

اسنیپت پویای شما در اینجا نمایش داده خواهد شد... این پیام به این دلیل نمایش داده می شود که شما هم یک فیلتر و هم یک قالب برای استفاده ارائه نداده اید.

عنوان محصولات

اسنیپت محصولات برتر شما در اینجا نمایش داده می شود ... این پیام نمایش داده می شود زیرا شما هم آپشن فیلتر و تمپلیت را تنظیم نکرده‌اید.

ترموستات مرصوص مدل تبلت F550 

تبلت ترموستات توکار با صفحه لمسی LCD است. محصولی متفاوت که علاوه بر حداکثر کارایی، زیبایی و سادگی، کار با آن هم فوق العاده است. تبلت با 5 فرمان خروجی به ویژه مدل های فن کویل 4-pipe را با دو شیر برقی پشتیبانی می کند. تبلت انتخاب پروژه هایی است که به محصولی متمایز نیاز دارند.


ترموستات مرصوص مدل TEC-350

ترموستات صفحه لمسی Tec350 یکی از جدیدترین محصولات خانواده مرصوص می باشد که با ظاهری ساده و مدرن برای کنترل انواع فن کویل و داکت اسپیلت مناسب می باشد .این محصول با نصب توکار و مطابق با قوطی های رایج بازار می باشد.


ویژگی سه

تصویر بالایی را حذف نموده و یا آن را با تصویری که بیانگر پیام شماست، جایگزین کنید. برای تغییر استایل گوشه گرد شده بر روی تصویر کلیک کنید.

ویژگی سه

تصویر بالایی را حذف نموده و یا آن را با تصویری که بیانگر پیام شماست، جایگزین کنید. برای تغییر استایل گوشه گرد شده بر روی تصویر کلیک کنید.

اپلیکیشن خانه هوشمند مرصوص

سوالات متداول

این شرایط خدمات ("شرایط", "قرارداد") توافقی بین این وب سایت ("اپراتور وب سایت", "ما") و شما ("کاربر", "شما") می باشد. این قرارداد، شرایط کلی استفاده شما از این وب سایت، محصولات و یا خدمات آن (به طور کلی، "وب سایت" و یا "خدمات") را در اختیار می گذارد.

اگرچه این وب سایت می تواند به سایر وب سایت ها لینک شود، ما مستقیم و یا غیرمستقیم با هیچ یک از این وب سایت های لینک شده وابستگی نداریم و هیچ یک از آنها را تایید و یا حمایت مالی نمی کنیم، مگر اینکه در اینجا، اشاره شده باشد.

شما باید با دقت، اظهارات قانونی و سایر شرایط استفاده از وب سایت هایی را که از طریق لینک این وب سایت دسترسی می یابید، بررسی کنید. مسئولیت لینک به سایر صفحات خارج از سایت و یا وب سایت های دیگر، به عهده شماست.

وب سایت ممکن است از کوکی ها برای شخصی سازی و تسهیل پیمایش کاربر در این سایت استفاده کند. کاربر می تواند مرورگر خود را برای آگاه سازی و رد نصب کوکی های ارسال شده توسط ما، پیکربندی کند.