ترموستات پکیج گرمایشی مرصوص

پکیج های دیواری امروزه یکی از انتخاب های سازندگان و مصرف کنندگان واحد های آپارتمانی میباشد که مزایای زیادی همچون صرفه جویی اقتصادی، بهره وری انرژی و تفکیک واحد های آپارتمانی از یکدیگر را دارد. سیستم های پکیج دیواری گرمایشی میتوانند با انواع واسط های گرما همچون رادیاتور، زنت، داکت اسپلیت و فن کوئل ترکیب شوند. ترموستات های پکیج دیواری مرصوص دمای محیط را کنترل کرده و با استفاده از آن آبگرم خروجی پکیج در سیستم گرمایشی را کنترل میکند.

ترموستات مرصوص مدل تبلت F550 

تبلت ترموستات توکار با صفحه لمسی LCD است. محصولی متفاوت که علاوه بر حداکثر کارایی، زیبایی و سادگی، کار با آن هم فوق العاده است. تبلت با 5 فرمان خروجی به ویژه مدل های فن کویل 4-pipe را با دو شیر برقی پشتیبانی می کند. تبلت انتخاب پروژه هایی است که به محصولی متمایز نیاز دارند.


ترموستات مرصوص مدل TEC-350

ترموستات صفحه لمسی Tec350 یکی از جدیدترین محصولات خانواده مرصوص می باشد که با ظاهری ساده و مدرن برای کنترل انواع فن کویل و داکت اسپیلت مناسب می باشد .این محصول با نصب توکار و مطابق با قوطی های رایج بازار می باشد.


ویژگی سه

تصویر بالایی را حذف نموده و یا آن را با تصویری که بیانگر پیام شماست، جایگزین کنید. برای تغییر استایل گوشه گرد شده بر روی تصویر کلیک کنید.

ویژگی سه

تصویر بالایی را حذف نموده و یا آن را با تصویری که بیانگر پیام شماست، جایگزین کنید. برای تغییر استایل گوشه گرد شده بر روی تصویر کلیک کنید.

اپلیکیشن خانه هوشمند مرصوص

این شرایط خدمات ("شرایط", "قرارداد") توافقی بین این وب سایت ("اپراتور وب سایت", "ما") و شما ("کاربر", "شما") می باشد. این قرارداد، شرایط کلی استفاده شما از این وب سایت، محصولات و یا خدمات آن (به طور کلی، "وب سایت" و یا "خدمات") را در اختیار می گذارد.

اگرچه این وب سایت می تواند به سایر وب سایت ها لینک شود، ما مستقیم و یا غیرمستقیم با هیچ یک از این وب سایت های لینک شده وابستگی نداریم و هیچ یک از آنها را تایید و یا حمایت مالی نمی کنیم، مگر اینکه در اینجا، اشاره شده باشد.

شما باید با دقت، اظهارات قانونی و سایر شرایط استفاده از وب سایت هایی را که از طریق لینک این وب سایت دسترسی می یابید، بررسی کنید. مسئولیت لینک به سایر صفحات خارج از سایت و یا وب سایت های دیگر، به عهده شماست.

وب سایت ممکن است از کوکی ها برای شخصی سازی و تسهیل پیمایش کاربر در این سایت استفاده کند. کاربر می تواند مرورگر خود را برای آگاه سازی و رد نصب کوکی های ارسال شده توسط ما، پیکربندی کند.